Złomowanie aut | Auto kasacja

Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć zutylizować swój samochód, bo konieczne naprawy byłyby zbyt drogie lub samochód został zniszczony. Ważne jest szybkie,  bezproblemowe i legalne złomowanie auta.

U nas nie dość, że możesz szybko załatwić sprawę z oddaniem swojego samochodu na złom, to jeszcze otrzymasz za niego pieniądze. Na co więc czekasz? Dzwoń lub pisz i pozbądź się problemu w mniej niż 24 godziny!

 

Auto kasacja

Jeśli chciałbyś zezłomować swój samochód w województwie mazowieckim lub łódzkim, z przyjemnością odkupimy od Ciebie samochód na złom.

Jesteśmy certyfikowaną firmą zajmującą się kasacją samochodów, która
niezawodnie odbiera Twój samochód na miejscu – bez względu na to, gdzie się znajduje.

Po prostu skontaktuj się z nami i umów z nami termin odbioru.

Odbieramy Twój pojazd i zlecamy jego profesjonalną utylizację w jednej z naszych certyfikowanych firm partnerskich.

Na życzenie otrzymasz zaświadczenie o zezłomowaniu, które gwarantuje, że Twój pojazd zostanie zutylizowany w sposób przyjazny dla środowiska przez profesjonalną firmę zajmującą się recyklingiem samochodów.

Jeśli nie chcesz tracić czasu na utylizację samochodu, przejmiemy inne usługi.

Chętnie wystawimy Państwu również zaświadczenie o kasacji. Będzie to potwierdzać, że Twój samochód został prawidłowo złomowany przez
certyfikowaną firmę do utylizacji samochodu, tym samym zabezpieczając Cię pod kątem prawnym.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące bezpłatnego odbioru i utylizacji Twojego starego lub powypadkowego pojazdu, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailem lub korzystając z naszego formularza zapytania.

Natychmiast skontaktujemy się z Tobą i po konsultacji podejmiemy niezbędne kroki.

Nasz nowoczesny zespół transportowy jest reprezentowany na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Zapraszamy do współpracy.

Auto kasacja

Autokomis Skup aut sprawia, że ​​kupno i sprzedaż używanych i nadających się na złom samochodów jest bezbolesne. Nasza grupa ekspertów zajmujących się  uszkodzonymi samochodami w województwie łódzkim i mazowieckim działa skutecznie, aby zapewnić najlepszą gotówkę za odkup Twojego zniszczonego auta.

Zdobądź gotówkę za swój złomowany samochód.

Dzięki naszemu szybkiemu telefonicznemu procesowi wyceny, którzy przeprowadzą nasi wykwalifikowani pracownicy, możesz spieniężyć swoje auto w błyskawicznym tempie.

Złomowanie samochodów? Nie jest to wymarzony termin dla większości z kierowców. Niestety, samochody mają to do siebie, że lubią się psuć. Czasami uszkodzenia są spowodowane wypadkiem, kolizją, zderzeniem ze zwierzęciem, ale często po prostu starszy samochód zaczyna odmawiać posłuszeństwa. W wielu wypadkach naprawa takiego auta przewyższa zdecydowanie wartość samochodu i trzeba pogodzić się z oddaniem naszego pojazdu do autokasacji.

Wielu z nas, nie siedząc w biznesie motoryzacyjnym, może nawet nie zdawać sobie sprawy co to tak naprawdę oznacza. Nie mniej nie więcej oznacza to, że oddając auto na auto złom, nasz pojazd zostanie rozebrany przez specjalistów. Części, które będą nadawały się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Zapytacie co z resztą samochodu? Nadwozie i pozostałe części będą podlegać kasacji i utylizacji.

Działamy oczywiście w pełni legalnie i zgodnie z wszelkimi normami środowiskowymi. To pozwala na przygotowanie dla Ciebie dokumentów i wszelkich zaświadczeń, które pozwolą Ci wycofać pojazd z ruchu drogowego w miejscowym urzędzie.

Warto współpracować ze sprawdzonymi i uczciwymi firmami jak nasza. Trafienie na oszustów może spowodować więcej problemów, niż nam się wydaje. Np. może na nas nadal ciążyć obowiązek zapłaty policy OC, mimo, że już dawno nie posiadamy samochodu.

Jeśli posiadasz auto, które nie jest na chodzie, a chciałbyś się go pozbyć i jeszcze coś na nim zarobić, nie wahaj się i zadzwoń do nas już teraz.

Szczegóły pojazdu:
W tym polu należy wypisać najważniejsze informacje na temat pojazdu, na przykład: ostatnie naprawy, usterki, inne wazne informacje, które mogą mieć wpływ na ostateczną cenę samochodu.
Dane kontaktowe: