Skup aut dostawczych i ciężarowych

Nasza firma działa na rynku warszawskim od wielu lat. Prowadzimy działalność w zakresie złomowania i skupowania różnego typu samochodów – także dostawczych, tirów, busów i innych większych pojazdów.

Prowadzimy skup samochodów dostawczych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Nasza firma to uznane przedsiębiorstwo cieszące się uznaniem kierowców i Klientów.

Skup busów i innych aut

Sprzedaj swojego busa lub ciężarówkę

Na sprzedaży lub złomowaniu samochodów o dużej masie, może również dobrze zarobić. Tego typu pojazdy posiadają bowiem dużą wartość, która od zawsze jest cenie. Ich podzespoły często są zdolne do użytku nawet po przebyciu poważnego wypadku, co jeszcze bardziej podnosi wartość dużych aut. Nasz skup ciężarówek i tirów z pewnością zainteresuje właścicieli tego typu samochodów.

Nasi specjaliści, którzy reprezentują nasz skup aut ciężarowych w województwie mazowieckim i łódzkim chętnie dokonają oględzin każdego rodzaju samochodu i wycenią go zarówno na miejscu, w siedzibie firmy, jak i w każdym wskazanym przez Klienta miejscu. Dojazd do niego nie stanowi dla nas problemu, podobnie jak dopięcie transakcji na ostatni guzik, gdy jej warunki zaakceptują zainteresowane strony. Oddając nam swój samochód dostawczy czy ciężarowy możesz być pewien, że wszystkie czynności są zgodne z przepisami polskiego prawa i są w pełni legalne.

Jako w pełni profesjonalna firma bardzo dbamy o swoich klientów, oferując im fachowe porady i praktycznie ciągłą dostępność. Bardzo sprawnie odpowiadamy na wszelkie zadane nam pytania zarówno podczas rozmowy telefonicznej, jak i mailami wysłanymi bezpośrednio czy za pomocą formularza kontaktowego. Dzięki temu nasz skup samochodów ciężarowych zyskuje coraz lepsze opinie na rynku motoryzacyjnym w centralnej Polsce.

Jako skup aut dostawczych dbamy o szczegóły transakcji i jej pełne bezpieczeństwo. Każda sprzedaż jest transparentna, dlatego Klienci coraz częściej wracają do nas, by dokonać kolejnych atrakcyjnych i opłacalnych transakcji.

Skup samochodów ciężarowych to świetne miejsce by pozostawić swoje auto dostawcze i zarobić. Za każdy samochód płacimy gotówką lub przelewem, to już zależy od indywidualnych preferencji i chęci Klienta.

Indywidualne podejście do każdego kierowcy, pozwala nam na idealne dopasowanie swoich usług do potrzeb rynku motoryzacyjnego.