Skup aut służbowych i flot od firm

Nie wszystkie skupy samochodowe chcą przyjmować auta firmowe, poleasingowe czy takie, który posiadają aktywny leasing. Zazwyczaj to samochody z dużym przebiegiem i posiadające bogatą historię zdarzeń drogowych.

Nasz skup aut z miłą chęcią przyjrzy się Państwa flocie samochodowej i być może będzie zainteresowany zakupem wszystkich aut.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny poprzez formularz online lub zadzwoń do nas.

Sprzedaj nam całą flotę firmową!

Niewiele osób chce sobie kupić samochód z historią firmową. Duży przebieg, ale także przeświadczenie, że o takie auto nikt nie dba, jest dominujące i wpływa na brak zainteresowania ze strony potencjalnych Klientów. Jest taki kawał, w którym na pytanie jakim samochodem wjedziemy pod schody, odpowiedź brzmi: służbowym. to jednak w wielu wypadkach nieprawdziwe przeświadczenia. Nasz skup aut wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, prowadzimy skup aut firmowych, poleasingowych, z dużym przebiegiem i wypadkową historią. Gwarantujemy błyskawiczną transakcję i bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Nasza firma skupuje samochody służbowe i poleasingowe z terenu województwa mazowieckiego i łódzkiego. Skupujemy każdy model i markę samochodu, niezależnie od tego jaki jest ich stan techniczny. Dlatego też, często zgłaszają się do nas firmy, które chcą sprzedać nam nawet całą flotę.

Nie interesuje nas powód sprzedaży Państwa auta. Najważniejsza jest dla nas szybko i profesjonalnie przeprowadzona transakcja skupu auta.  Transakcje z nami są przeprowadzane na bardzo korzystnych warunkach, ponieważ zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu klientów. Przyjeżdżamy własnym transportem i możemy szybko wycenić autka i odebrać je ze wskazanego miejsca.

Minimum formalności i bardzo szybki czas dokonania transakcji to cechy charakterystyczne dla naszego skupu samochodów firmowych. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, by klient czuł się bezpiecznie i nie denerwował się, że może dojść do oszustwa z naszej strony. Gwarantujemy gotówkę do ręki za każdy samochód. Pełna transparentność i zapewnienie dokumentacji zgodnej z polskim prawem sprawia, że nasz skup aut za gotówkę cieszy się świetnymi opiniami kierowców z całego Mazowsza i województwa łódzkiego.

Sprzedaj nam swój samochód nawet w 24H!