Skup motorów i skuterów

Sprzedaj swój Harley Davidson, Yamaha, Honda, Indian, Kawasaki i nie tylko.

Zadzwoń lub wypełnij formularz wyceny z ważnymi informacjami na temat Twojego motocykla czy skutera.

Skontaktujemy się z Tobą, zaproponujemy kwotę i w razie dogadania, odbierzemy motor i zapłacimy Ci za niego gotówką.

 

Sprzedaj swój wysłużony motocykl

Jeśli Twój motocykl po prostu stoi zajmuje miejsce, czas się nim zająć. Możesz zamienić go na nowszy model, lub po prostu spieniężyć, jeśli nie chcesz już z niego korzystać.

Niezależnie od tego posiadanie nieużywanego motocykla zajmuje więcej niż samo miejsce – kosztuje! Od składek ubezpieczeniowych po opłaty za przechowywanie i koszty konserwacji, motor, na którym nie jeździsz, jest obciążeniem dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ale sprzedaż Twojego motocykla czy skutera może być kosztowna i uciążliwa! Większość miejsc, które wystawiają Twój motocykl na sprzedaż, pobiera opłaty i nie daje oczekiwanych wyników. Pokazywanie swojego pojazdu również może przyprawić o ból głowy. Wiele osób, które się z Tobą kontaktują, nie myśli poważnie o zakupach i nie mają środków na zawarcie transakcji lub nie pojawiają się po umówieniu spotkania. Inni mogą mieć jeszcze inne niecne zamiary. Okaże się, że wystawienie pojazdu w ogłoszeniu będzie Cię kosztować kolejne pieniądze, stracone nerwy i czas. Tygodnie mijają, a Twój nieużywany motor traci na wartości. 

Zapomnij o tym wszystkim! Włóż gotówkę do kieszeni szybko i łatwo, kiedy sprzedajesz swój motocykl lub pojazd zaufanym profesjonalistom w naszym skupie motorów i skuterów. Zawrzemy z Tobą uczciwą umowę, a następnie odbierzemy Twój motor, płacąc Ci gotówką w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Co ważne, nie ma dla nas znaczenia, że nie masz jak dostarczyć do nas swojego motocykla lub skutera. Posiadamy odpowiedni sprzęt, zaplecze techniczne i kadrowe, by odebrać Twój pojazd swoim transportem.

Już dziś poznaj cenę za swój motocykl lub skuter i pozbądź się problemu, a przy okazji zarobisz konkretną kwotę pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaj nam swój samochód nawet w 24H!