Jakie pojazdy skupujemy?

Pytanie postawione w tytule artykułu, bardzo często słyszymy od naszych Klientów czy to w kontakcie telefonicznym, czy też bezpośrednio. Dlatego tez postanowiliśmy przygotować krótkie resume na temat pojazdów, których odkupem z pewnością będziemy zainteresowani.

Samochody osobowe każdej marki i modelu

W naszym skupie odkupimy od Państwa każdą markę i model samochodu osobowego. Pamiętajmy, że niezależnie od tego jaki to rocznik i jaki przebieg będzie miał Twój samochód, możesz go nam sprzedać. To samo tyczy się stanu technicznego i wizualnego, jeśli posiadasz auto z widocznymi wadami również nie wahaj się i skontaktuj się z naszym skupem aut.

Skupujemy auto lawety – starsze i nowsze

W naszym skupie samochodów za gotówkę możecie Państwo także sprzedać używaną autolawetę. To specyficzny samochód, który jest niezbędny tylko podczas wykonywania konkretnego rodzaju działalności gospodarczej. Jeśli już jej nie prowadzimy, taki samochód praktycznie nie jest nam już potrzebny. Gdzie można go sprzedać? Ano właśnie w naszej firmie.

Skupujemy pojazdy do złomowania – także busy i dostawcze

Nasza firma zajmuje się także kompleksowym złomowaniem i auto kasacją. Jeśli posiadasz samochód osobowy, dostawczy czy bus, który jest uszkodzony lub uległ wypadkowi – jest rozbity, skorodowany i nie nadaje się do dalszego użytku, możesz sprzedać go nam. Za każde auto płacimy gotówką, co pozwala na odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy za nasze uszkodzony samochód.

Skupujemy także motory i skutery w każdym stanie

Jeśli posiadasz swój jednoślad: motor, skuter czy motorower niezależnie w jakim stanie, nasza firma chętnie go od Ciebie odkupi. Powodów pozbycia się motoru może być wiele. Z jednej strony, po prostu mogliśmy się przesiąść do samochodu, być może pasja do motocykli zeszła na drugi plan, a może po prostu motor się zepsuł i nie chcemy wkładać do niego kolejnych pieniędzy. Być może też po prostu potrzebujemy szybko gotówki, a motor to coś, co nie jest nam w tym momencie niezbędne. Niezależnie od powodu, możecie zgłosić się do naszego skupu i skorzystać z darmowej wyceny Twojego motoru czy skutera.

Skup samochodów luksusowych

Być może jesteś właścicielem luksusowego i jedynego w swoim rodzaju samochodu, które nieczęsto widujemy na naszych drogach. Być może chcesz go szybko sprzedać, bo potrzebujesz gotówki na już. A być może wyjeżdżasz za ocean i nie chcesz zabierać ze sobą samochodu, bo generuje to wiele dodatkowych problemów? W naszym skupie powód sprzedaży nie jest ważny. Liczy się szybkość transakcji i możliwość sprzedania pojazdu niemalże w jeden dzień.

Skup flot od firm

Nie wszystkie skupy samochodowe chcą przyjmować auta firmowe, poleasingowe czy takie, który posiadają aktywny leasing. Zazwyczaj to samochody z dużym przebiegiem i posiadające bogatą historię zdarzeń drogowych.

Nasz skup aut z miłą chęcią przyjrzy się Państwa flocie samochodowej i być może będzie zainteresowany zakupem wszystkich aut.

Skup wózków widłowych

Skup samochodów po TAXI

Zobacz także: